אודות

מרכז מטר"ה
בית לטיפול התנהגותי, רגשי, חברתי
מרכז מטר"ה הוא בית למשפחות, לילדים ולאנשי מקצוע.

מרכז מטר"ה הוא מרכז מקצועי שמשלב בין הטיפול ההתנהגותי, והרגשי תוך ראייה הוליסטית של הילד/ מתבגר/ בוגר ומשפחתו.

מרכז מטר"ה הוא מקום ללמוד בו ולהתפתח, להבין את העומק והמורכבות שיש בכל אחד מאיתנו ובכל סיטואציה.

מרכז מטר"ה הוא בית להכשרה של מטפלים, מנתחי התנהגות ואנשי חינוך טיפול.

הגישה ההתנהגותית, מוכחת ביעילותה. שימוש בטכניקות מוכחות מדעית, יעילות ובעלות טווח רחב של השפעה. כמנתחי התנהגות אנו יודעים איך ללמד.
השאלה הגדולה שעומדת בפנינו כל הזמן היא מה ללמד?
מה המטרות החשובות ביותר? איך לבחור? איך לתעדף? איך לראות את טובתו של האדם בחייו השלמים? איך ללמד ממקום של קבלה, אהבה, שוויון. איך לסייע לאדם להגשים את המטרות שלו ולדאוג שחייו יהיו טובים יותר, כפי שהוא היה רוצה אותם.
לאורך השנים פיתחתי מודלים אשר שמים את האדם במרכז, הוא הלקוח ואת בני משפחתו. הם שמציבים את המטרות שחשובות להם. יחד אנו בונים את הדרך, בוחרים את היעדים אותם נרצה להשיג.
o ת.מ.ר – התערבות ממוקדת הורים¬- אנו מאמינים בהעברת הכוח להורים- מתן כלים ישימים לעבודה וקידום של ילדיהם ומשפחתם לעבר השגת המטרות שלהם.
o הקניית מיומנויות חברתיות – אנו מאמינים כי ניתן לשפר את המצב החברתי בכל גיל. אנו עובדים באופן פרטני עם ילדים, מתבגרים ובוגרים בכל גיל. יחד איתם, אנו מציבים מטרות בתחום החברתי ובונים אסטרטגיה לשיפור המצב החברתי. מודל האסטרטגיה החברתית הוא כלי עוצמתי ביותר לשינוי התפיסה וההבנה החברתית ולשיפור המצב החברתי. המטפלים שלנו הם מומחים בפיתוח מיומנויות חברתיות והתוצאות מדהימות.
o תוכניות התנהגותיות ביתיות- אנו מפעילים תוכניות טיפוליות נרחבות (ABA) לילדים עם עיכוב התפתחותי, אוטיזם ולקויות שונות אנו עובדים בפריסה ארצית, ונותנים מענה למשפחות ומסגרות בכל רחבי הארץ.
o מרכז מטר"ה מכשיר מטפלים התנהגותיים (חונכים ABA), מנתחי התנהגות, מורים ומטפלים והורים מזה כעשור, בתחום ההתנהגותי והחברתי.

ומי אנחנו?

את מרכז מטר"ה הקימה ומנהלת קרן ארז מנכ"לית מרכז מטר"ה – עובדת סוציאלית , מנתחת התנהגות בכירה, מנחה ומובילה תוכניות רבות לילדים ובוגרים עם אוטיזם, עיכוב התפתחותי ומוגבלות שכלית התפתחותית. בעלת ניסיון רב בעבודה במסגרות ובמשפחות ובהתערבות והקניית מיומנויות תקשורת חברתית לילדים מתבגרים ובוגרים. מרצה, מדריכה, מובילה ומנחה צוותי חינוך וטיפול.
ומיכאל בן צבי – מנתח התנהגות מוסמך BCBA מנהל שותף במרכז מטר"ה בעל ותק של 35 שנות טיפול והנחייה ומומחה מוביל בתוכניות התנהגות לילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי ,מרצה ומרכז את תכנית הטיפול באוטיזם במסלול להכשרת מנתחי התנהגות בסמינר הקיבוצים, מחבר הספר "אוטיזם- טיפול באמצעות ניתוח התנהגות".
o וצוות קבוע של מנתחי התנהגות בכירים כולם עובדי מרכז מטר"ה, אנשי טיפול מובילים בעלי ניסיון טיפולי וותק עשיר, מדריכים ,מרצים ומנחים צוותי חינוך וטיפול.

 

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן