דף בית

במרכז מטר"ה מאמינים כי רגישות טיפולית הינה אחת מאבני היסוד החשובות ביותר בטיפול. לכן, כלל המטפלים עימם אנו עובדים, עברו ועוברים הכשרות של מרכז מטר"ה, אשר שמות דגש הן על ה"אני מאמין" של המרכז, הן על הרגישות הטיפולית הנדרשת והן על המקצועיות ההכרחית בטיפול.


טיפול בילד ובמשפחה

טיפול בילד ובמשפחה

קורסים והשתלמויות

קורסים והשתלמויות

ניתוח התנהגות ABA

ניתוח התנהגות ABA

טיפול התנהגותי ABA באוטיזם

טיפול התנהגותי ABA באוטיזם-סרטון ההדרכה "אור בעיניים"

טיפול התנהגותי ABA שילוב, השתלבות ומעורבות

"כלים שלובים" טיפול התנהגותי ABA שילוב, השתלבות ומעורבות

טיפול רגשי לילדים

טיפול רגשי לילדים


מרכז מטר"ה

מרכז מטר"ה הינו מרכז לימודי וטיפולי, היחיד בארץ שמשלב בין היעילות של טיפול התנהגותי מקצועי, והרגישות וההכלה שבטיפול הרגשי, במטרה לאפשר למטפל, לילד ולמשפחתו מרחב של צמיחה, לימוד והתפתחות. הטיפול כולל עבודה הן בסביבתו הטבעית של הילד והן בסביבה טיפולית, כל זאת על ידי עבודת צוות רב מקצועי.

מרכז מטר"ה הינו "בית" במלוא מובן המילה לצוות המרכז, לילדים, למשפחות, לאנשי מקצוע ולמטפלים ומרצים ההולכים אתנו דרך ארוכה תוך אמונה בדרך ובעשייה והכול באהבה גדולה.
מרכז מטר"ה הינו מרכז לטיפול התנהגותי- רגשי ורב תחומי, הנותן מענה למשפחות ומסגרות הנזקקות להדרכה וליווי בהתמודדות עם אתגרים שונים בתחום התנהגותי, התפתחותי, רגשי או מערכתי.

מרכז מטר"ה נותן מענה הן בתוך המרכז ברעננה, הן בבתי משפחות ובמוסדות שונים כגון: בתי ספר, גנים, מרכזי תעסוקה, הוסטלים, מועדוניות ועוד. הטיפולים כולם מונחים בגישה ההתנהגותית אך משלבים בתוכם טיפול רגשי ומקצועות טיפוליים שונים, בהתאם לצרכי הילד/ משפחה.

סרטון תדמית

https://www.youtube.com/watch?v=igCWxZYP9Pw

תוכניות טיפוליות

במרכז מטר"ה מפעילים תכניות טיפוליות נרחבות לילדים עם עיכוב התפתחותי , אוטיזם ולקויות שונות המבוצעות ע"י מטפלים התנהגותייםABA מנוסים בעבודה פרטנית עם הילד, בהתאם לתכנית הנבנית ע"י מנתח התנהגות, מטפל רגשי ומטפלים פרא רפואיים.
התוכניות פועלות במרכז, במסגרות ובבית הילד.

במרכז מטר"ה ברעננה ניתן לקבל טיפולים מגוונים משלימים:
• ריפוי בעיסוק ע"י מרפאה בעיסוק המתמחה בוויסות חושי.
• טיפול רגשי ע"י מטפלת בתנועה ומטפלת בהבעה ויצירה.
• קבוצות חברתיות בהתאם לגיל הילד ויכולותיו החברתיות.
• תזונתי ע"י נטורופתית.
• טיפול רגשי וקבוצות תמיכה להורים, אחים, סבים וסבתות לילדים עם צרכים מיוחדים.
• קבוצות חברתיות בהתאם לגיל הילד ויכולותיו החברתיות.

קורסים והכשרות מקצועי

אנו מאמינים כי העבודה בצוות רב מקצועי, העובד בשיתוף פעולה מלא היא המפתח להצלחה.

קורסים והכשרות מקצועי (כגון  קורס ABA ) ;אנשי מקצוע מנוסים ותיקים ומאוד מקצועיים , עם חזון ואהבה לתחום בנינו מערך הכשרות לאנשי מקצוע והורים , השם דגש על מקצועיות חסרת פשרות, ידע תיאורטי מעמיק ופרקטיקה. הקורסים מתבצעים בכל רחבי הארץ וזוכים בהצלחה רבה.

1. קורס למטפלים התנהגותיים.
2. קורס רכזי תכניות ביתיות.
3. קורס להקניית כלים להורים.
4. קורס לפיתוח מיומנויות חברתיות

הפינה של גילי קימור

אז נתחיל… מי זה גילי?  גילי קימור, משורר בן 26, אדם מקסים ומרתק. גילי אובחן בילדות כאספרגר ומאז מתמודד עם החיים כאספרגר בחברה שלנו. גילי אדם כל כך יצירתי ומוכשר , כתב שני ספרי שירה (מדהימים!!) אשר דרכם הוא התמודד עם החוויות הלא פשוטות של ילדותו. 
הכרתי את גילי לפני כחודש, ממש במקרה. אבל… כנראה שלא במקרה. ממש ביקשתי בראש שלי לפגוש בחור אספרגר, שנוכל יחד לחשוב איך לעזור לאספרגרים בתהליך ההתמודדות הראשוני. יומיים אח"כ חבר הכיר לי את אביו של גילי, ירין קימור (מבלי שאמרתי לו דבר!) ומאז גילי ואני בקשר. אני נהנית מכל שיחה אתו ומאמינה שזה הדדי. אני גאה ושמחה לתת לו את הבמה לחלוק את מחשבותיו, רגשותיו, שיריו.

אז תהנו ! אני ממליצה בחום לעקוב!

קרן ארז- עובדת סוציאלית MA, מנתחת התנהגות – מנהלת מרכז מטר"ה

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן